کابینت کلاسیک و مدرن

نصب کابینت کلاسیک و مدرن

نصب کابینت کلاسیک و مدرن بخشی از طراحی و چیدمان داخلی حساب میگردد

تعریف کابینت

کابینت به فرانسوی : Cabinet قفسه‌ای است که گاهی در حمام  و اغلب در آشپزخانه برای نگهداری مواد غذایی لوازم پخت‌وپز و ظروف استفاده می‌شود. کابینت‌ها در آشپزخانه‌های امروزی، اغلب بیشتر فضای بین یخچال ، اجاق گاز و سینک ظرفشویی را اشغال می‌کنند؛ ولی در حمام‌ها، کابینت معمولاً به‌صورت تکی و فقط در بالای روشویی با توالت و به منظور نگهداری هوله ، دارو  یا وسایل بهداشتی استفاده می‌شود.

ویژگی های کابینت کلاسیک

یکی از مهمترین ویژگی های کابینت کلاسیک, تداعی آشپزخانه ی تمام چوبی است. همچنین این مدل کابینت ها به گونه ایی طراحی می شوند که بیشترین استفاده از فضای آشپزخانه شده باشد. بنابراین این کابینت ها موجب بهینه سازی فضای آشپزخانه می شوند. به همین دلیل امروزه از این کابینت ها برای طراحی همه نوع آشپزخانه اعم از کوچک و بزرگ استفاده می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از طرح های زیبا و شیک کابینت های کلاسیک را نشان می دهد.

طراحی آشپزخانه مدرن

میشه گفت طراحی آشپزخانه خیلی مدرن (اینجا منظور از مدرن همون مواردی هست که در بالا ذکر شد، منظور تکنولوژیِ بالا یا بهتر بودن آن نیست) از کابینت های‌گلاس که سطوح صاف و به هم پیوسته در اون خودنمایی میکنه. بخشی از کابینت، ویترین این خانه رو تشکیل داده و این خودش نشون دهنده اهمیت شفافیفت  و درخشندگی در این طرحه.

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره