درباره ما

بازسازی ، نوسازی ، معماری و طراحی داخلی آواک

گروه طراحی داخلی آواک (معماری داخلی ، نوسازی ) همگام با تاسیس شرکت و با بیش از 10 سال تجربه در امور ساختمانی اعم از بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی تمام تلاش خود را در ارائه خدمات به هموطنان کرده است گروه آواک مفتخر به همکاری با معماران و طراحان فارغ التحصیل رشته های معماری و طراحیمی باشد. که تمامی همکاران در گروه آواک در بحث بازسازی و طراحی داخلی از چیره دستان و خوش ذوقان این امور می باشند

طراحی داخلی

گروه طراحی داخلی آواک در کنار نیروهای متخصص برجسته با تخصص برتر در زمینه طراحی و معماری و بازسازی ساختمان های قدیمی و تزیین دفاتر ، و محل ها کار از قبیل رستوران ها ، اماکن تجاری و خانه های شخصی را نیز دارد . ما تجربه طولانی در مورد پروژه های کوچک و بزرگ داریم و همیشه خدمات خود را بر اساس نیاز مشتریان خود تطبیق می دهیم. شور و شوق ما در همه نمونه کارهای ما مشهود میباشد.

برنامه معماری و طراحی داخلی

ما می دانیم که زندگی در شهر باید دارای یک برنامه طراحی داخلی فکری باشد که بتواند در عین حال زیبا و دوست داشتنی باشد. ما در تهران برای بسیاری از مشتریان کار کرده ایم تا خانه هایی طراحی کنیم که وسایل و اثاثیه با ارزش خود را به نمایش بگذارند و سپس هر یک از جزئیات مهم را با یک چشم انداز به هم متصل کند تا یک احساس هماهنگ را ایجاد کند.شرکت ما با مشتریان در سراسر ایران همکاری کرده است تا بتواند خانه هایی را برای تأمین نیازهای خاص خود طراحی ، نوسازی ، مبلمان و … به پایان برساند.

مشتریان طراحی و بازسازی

ما با مشتریانی کار کرده ایم که خانه های حومه ای و تعطیلات را تزئین کنیم و لوکس و راحتی را برای نیازهای فردی یا شیوه های زندگی فعال خانواده فراهم کنیم. ما در خدمات طراحی سنتی و همچنین پروژه های کامل متخصص هستیم.

صفحه توییتر ما را دنبال کنید

Call Now Buttonتماس جهت مشاوره